Книжкова виставка про творчі здобутки ювіляра

13 лютого на факультеті ветеринарної медицини  відбулося урочисте святкування 80-річного ювілею Броніслава Мироновича Ярчука. До цієї визначної події завідуюча галузевим відділом наукової бібліотеки Бондаренко А.О. підготувала розгорнуту виставку видань «Здобутки Ярчука Броніслава Мироновича: до 80-річчя від дня народження», що відображають наукову та навчально-методичну діяльність ювіляра.

На експозиції були представлені підручники, навчальні посібники, методичні видання, наукові статті, опубліковані у збірниках наукових праць та періодичних виданнях, автореферат дисертації. На особливу увагу заслуговують деякі підручники, співавтором яких є Броніслав Миронович: «Практикум із загальної епізоотології», 2018 р., «Інфекційні хвороби птиці», 2012 р., «Планування ветеринарних заходів», 2016 р., «Менеджмент і маркетинг у ветеринарній медицині», 2013 р. та  інші, адже вони протягом десятиліть залишаються головними у вивченні дисципліни.

Професор Б.М. Ярчук відомий, як учений епізоотолог, автор 216 друкованих праць в т. ч. 3-х підручників, 19 навчальних посібників, 10 монографій, 5 інструкцій, 27 методичних вказівок. Вперше за його співавторства в Україні видано українською мовою підручник "Загальна епізоотологія" в 1995 році, який перевиданий в 2002 році. Підручнику "Загальна епізоотологія" постановою Президії НААН присуджена премія "За видатні досягнення в аграрній науці" (2003 рік) та друга премія і Почесна грамота Мінагрополітики України (2004 рік). Всі ці видання представленні на виставці, яку з великою цікавістю переглядають студенти старших курсів, які вже вивчають інфекційні хвороби тварин, так і першокурсники.

Бібліотекарі наукової бібліотеки щиросердечно вітають Броніслава Мироновича та бажають йому міцного здоров’я, невичерпної енергії, окриленого настрою. Нехай  повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих, порядних людей, які приноситимуть у  життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної наснаги у справах!