Колектив університету силою теплих слів і гарних думок спішить зігріти серце ювіляра!

Шановний Анатолію Степановичу!

Ваша багаторічна, наполеглива та послідовна праця зробили вагомий внесок у розвиток сучасної вищої освіти і науки України, а щоденна копітка робота є прикладом вміння працювати, вкладати душу в справу свого життя, будувати завтрашній день на благо нації! Ви є джерелом ідей і починань, що неодмінно притягує до Вас людей і заряджає їх енергією, а працездатність і твердість Вашого характеру створюють впевнену перспективу процвітання нашого навчального закладу. Ваш авторитет високо оцінений у науково-освітніх і громадських колах, увінчаний численними нагородами та ­почесними званнями, рясно прикрашений повагою колег і друзів, побудований на  мудрості життєвій та підкріплений безцінним ­професійним досвідом.

Ювілей – це здобутки всіх років життя. За плечима –  мрії, неспокій шукань, справа життя – університет! Скарбниця Вашого життя поповнилася ще одним роком, а отже – збагатився духовний багаж, зміцніла козацька звитяга, прибавився запас фізичних сил, утвердилося глибоке почуття національної гідності. Це черговий меридіан, на якому Ви стоїте міцно, непохитно, з усією впевненістю і вірою у завтрашній день. І головне – стоїте в колі любих серцю рідних людей, вдячних колег, поважних однодумців, щирих друзів і натхненної молоді. А бути з молоддю – означає бути завжди молодим!

Щиро бажаємо, аби Ваша самовіддана праця приносила все більше гучних перемог і вагомих ­здобутків. Нехай основою життя та плідної професійної діяльності будуть великі можливості, чисті помисли, шляхетні прагнення, натхненна думка й щирі почуття. Зичимо Вам душевного спокою, ­внутрішньої гармонії та істинного почуття потрібності. Нехай Вас завжди зігріває тепло людської подяки за добрі справи, зроблені в ім’я української освіти та науки.

Нехай в достатку буде здоров’я, душевні й фізичні сили, що дозволяють не втрачати набраної життєвої висоти!

Божої Вам благодаті,  щедрості  від долі й поваги від людей!