ENG | УКР |

Компанія Clarivate Analytics запрошує на серію вебінарів «Ресурси Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки»

 

Шановні науковці!

26-28 листопада компанія Clarivate Analytics проводитиме серію вебінарів українською «Ресурси Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки». Ви маєте можливість прослухати всю серію, або обрати вебінар, що вас зацікавив. Для цього необхідно попередньо зареєструватися, обов’язково вказавши в формі реєстрації запитання, відповідь на яке отримаєте протягом відповідного вебінару.

26 листопада, вівторок 16:15
Тема: Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science

Тези: Бази даних на платформі Web of Science. Принцип відбору та індексації матеріалів. Алгоритм пошуку літератури за темою досліджень. Використання операторів пошуку, символів скорочення та заміни, панелі уточнення результатів. Визначення лідерів галузі, корових видань, безкоштовних та відкритого доступу, якими грантами підтримувалися дослідження. Аналіз та збереження отриманих даних Можливості EndNote on-line для створення колекції статей вченого.
Реєстрація: http://bit.ly/2oJyhKv

27 листопада, середа 16:15
Тема: Публікаційна стратегія науковця

Тези: Типи публікацій. Світ наукових журналів. Показники якісного наукового видання: технічні та наукові. Публікаційний процес. Підбір видання для публікації. Бізнес моделі видань або де друкуватися безкоштовно. Оформлення публікації за форматом обраного видання Маркери хижацьких видань та перевірка індексації видання у Web of Science. Оновлений Master Journal List та його можливості. Авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate: можливості, створення, використання
Реєстрація: http://bit.ly/2PKSmuW

28 листопада, четвер 16:15
Тема: Наукова діяльність установи

Тези: Пошук та аналіз публікацій установи на платформі Web of Science. Основні наукометричні показники. Порівняння ефективності співпраці за допомогою InCites. Складнощі що виникають при пошуку здобутків установи, причини та наслідки. Підготовка матеріалів для створення та корегування поєднаного профілю установи Organization-enhanced profile.
Реєстрація: http://bit.ly/325ptw4

Після реєстрації ви отримаєте повідомлення з посиланням за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку и налаштувати звук. Підключення можливе зі смартфонів, планшетів, ноутбуків. Операційна система ХР не підтримується, необхідно щоб були встановлені останні версії браузерів.

По питаннях як зареєструватися, підключитися до прослуховування вебінарів звертатайтеся до наукової бібліотеки (відділ бібліотечно-інформаційних технологій, кім. 2).  

Бажаємо успіхів!