Комунікація – важливий елемент у формуванні майбутнього юриста

14 листопада відбувся тренінг «Ефективна комунікація для побудови взаємовідносин» в якому взяли участь студенти – консультанти юридичної клініки «Право та практика», що діє при факультеті права та лінгвістики.

Під час тренінгу, учасники охопили найважливіші аспекти взаємодії консультанта та клієнта. А також дізналися та навчилися застосовувати техніки комунікації зокрема:

• ефективних комунікацій (спілкування);
  • активного слухання;
  • конструктивного зворотнього зв’язку.

Окрім того, учасники тренінгу практикували навички спілкування, проведення інтерв’ю та консультування клієнтів і вчились управляти очікуваннями та налагоджувати двосторонню комунікацію.

Після завершення тренінгу учасники охоче ділилися враженнями від навчання. Вони зазначили, що тренерка Коломієць Світлана змусила їх задуматися над важливістю побудови взаємовідносин з клієнтом крізь призму професійної етики.

Малишко І.В., куратор ЮК «Право та практика»