Конференція, присвячена проблемам та досягненням аграрних підприємств Київщини

3 лютого 2017 року на базі Київської обласної державної адміністрації відбулася конференція, присвячена проблемам та досягненням аграрних підприємств Київщини, за участю Міністерства аграрної політики та продовольства України, Департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА та очільників Обласних державних адміністрацій. На конференцію також були запрошені  представники малого та середнього бізнесу, фермерських господарств та Білоцерківський НАУ, який здійснює підготовку фахівців за спеціальностями аграрного спрямування.

На зустрічі, наш університет представляли проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності, професор Паска І.М. та відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Скиба В.В.

Під час доповіді, проректор Паска І.М. доповів учасникам конференції про структуру та сучасні досягнення Білоцерківського НАУ вцілому, регіональні центри, інститути, факультети і спеціальності, науково-дослідну роботу за напрямками та міжнародне співробітництво. Більш детально розповів про теоретичну та практичну підготовці студентів на базі навчально-виробничого центру БНАУ та в умовах виробничої діяльності підприємств аграрного спрямування, а також стажуванні майбутніх фахівців за кордоном.

Відмітив тісну співпрацю університету з Київською ОДА та подякував за підтримку і допомогу у вирішенні різнопланових питань. В кінці доповіді проректор Паска І.М. звернувся до учасників конференції з пропозицією співробітництва в плані науково-дослідної справи, практичної підготовки студентів та працевлаштуванні випускників БНАУ.