Координаційне засідання проекту Еразмус+ КА2 у м. Ліон (Франція)

Цими днями у місті Ліон (Франція) відбувається координаційне засідання проекту Еразмус+ КА2. На засіданні присутня делегація Білоцерківського національного аграрного університету. У складі делегації – координатор проекту у нашому закладі, академік НААН, д-р вет. наук, професор Михайло Васильович Рубленко, декан факультету ветеринарної медицини, д-р вет. наук, професор Володимир Володимирович Сахнюк та керівник відділу зовнішньоекономічної та міжнародної діяльності Олександр Антонович Боньковський. На засіданні присутні делегації Франції, України, Модови, Грузії тощо.
Основним питанням є підведення попередніх підсумків виконання умов проекту Еразмус+ КА2 у ЗВО.
В Білоцерківському національному аграрному університеті на факультеті ветеринарної медицини в рамка проекту створено лабораторію молекулярної діагностики, здійснюється навчання студентів-магістрантів за спеціалізацією "Лабораторна діагностика", відповідно навчальних планів, погоджених в межах програми Еразмус+ КА2.