Кожен фініш – по суті, старт

15 лютого відбулося засідання Вченої ради факультету ветеринарної медицини. Головним питанням для розгляду на засіданні став звіт про результати складання зимової заліково-екзаменаційної сесії студентами факультету у 2017 – 2018 навчальному році.

«Головним досягненням колективу науково-педагогічних працівників, загалом, та наставників груп, зокрема, можна вважати той факт, що 100 % студентів-першокурсників здали всі заліки та іспити за першою відомістю», – наголосив у своїй доповіді заступник декана факультету ветеринарної медицини, доцент Ємельяненко О.В.

Таким чином, перший семестр навчального року та зимова сесія позаду, але студентів та викладачів у другому семестрі чекає наступний етап кропіткої праці з новими досягненнями та звершеннями.

Бахур Тетяна Іванівна, секретар Вченої ради ФВМ