Круглий стіл до Дня Конституції України

Сьогодні на факультеті права та лінгвістики, викладачі кафедри історії, теорії, держави і права та державного будівництва організували круглий стіл, присвячений Дню Конституції в Україні, який щороку відзначають 28 червня.  Студенти-правовики пліч о пліч з викладачами обговорювали особливості та перспективи основного закону в Україні, розглядали проблеми реалізації конституційних норм, розкривали своє бачення впливу змін які вносяться до Конституції, адже як і інші нормативно-правові акти вона змінюється та доповнюється.

У своїх презентаціях доповідачі пояснювали, що Конституція є основним нормативно-правовим актом держави який, в першу чергу, закріплює основи суспільного ладу та державний устрій, тому відіграє важливу роль в житті країни. Так як Конституція є юридичною базою усього законодавства України, вона також є найважливішим джерелом права, тому для студентів правовиків необхідно не просто знати зміст цього нормативно-правового акту, але й мати змогу його аналізувати та прогнозувати його вплив на життя громадян в цілому, враховуючи тенденцію розвитку держави.