Круглий стіл «Проблеми мобінгу в Україні»

24 квітня викладачі кафедри публічно-правових дисциплін, а саме зав. кафедри, д-р юрид. наук, професор, заслужений юрист України Нікітенко О.І., канд. юрид. наук, доцент, Сімакова С.І., ст. викладач Самойлович А.А., прийняли активну участь у круглому столі, який відбувся у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення на тему: «Проблеми мобінгу в Україні».

Зав. кафедри, Нікітенко О.І., являючись одним із авторів Проекту Закону «Про внесення до деяких законодавчих актів України щодо попередження та протидії мобінгу», досліджував питання щодо «Сутності адміністративно-правового регулювання захисту працівників від мобінгу у сфері праці».

Доцент кафедри Сімакова С.І., досліджувала питання щодо «Актуальних проблем запобігання мобінгу у трудових відносинах в Україні».

На заході були присутні народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Державної служби зайнятості, всеукраїнських об’єднань профспілок та організацій роботодавців,  наукові установи, громадськість; обговорювались важливі питання щодо тлумачення норм проекту ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії цькуванню (мобінгу) та іншим проявам упередженого ставлення в сфері праці від 19.03.2019 р».