Круглий стіл «Соціальна відповідальність бізнесу у забезпеченні прозорості зарплат як передумова належного пенсійного забезпечення населення України»

11 жовтня на економічному факультеті кафедрою «Фінансів, банківської справи та страхування» було організовано круглий стіл на тему: «Соціальна відповідальність бізнесу у забезпеченні прозорості зарплат як передумова належного пенсійного забезпечення населення України» для студентів 5 курсу ОР «Спеціаліст» і «Магістр». У його проведенні брали участь представники регіонального відділення Пенсійного фонду України в м. Біла Церква: Майкут О.І. – заступник начальника відділу платежів до пенсійної системи, Кобзар Г.В. – головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи, та Корецька Г.О. – провідний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи.

У ході зустрічі були обговорені проблеми виплат заробітних плат «в конвертах» та їх вплив в майбутньому на страховий стаж і розмір пенсійного забезпечення.

Дана тематика викликала інтерес у присутніх, що спонукало до дискусій та бурхливого обговорення.