Культурно-просвітницький захід "Українське військо: від козака до кіборга"

Відродити почуття поваги до славних перемог наших предків-козаків та їх доблесних нащадків мав на меті культурно-просвітницький захід, який протягом тижня, починаючи з 14 жовтня відбувався у читальній залі наукової бібліотеки Білоцерківського НАУ.

Увазі користувачів університету була запропонована стендова виставка «Українське військо: від козака до кіборга», яка була присвячена Дню українського козацтва та Дню захисника України.

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою і символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, прагнення вільно жити на своїй Богом даній землі.

Українські воїни, продовжуючи героїчні традиції козацького лицарства, вже п’ятий рік поспіль захищають незалежність та територіальну цілісність нашої країни.

Згадати про тих, хто споконвічно стояв на сторожі кордонів нашої країни і продовжує боронити її землю, висловити щире захоплення військовими традиціями нашого народу мали змогу користувачі, які відвідали експозицію. Особливо це стосується студентської молоді, адже проведення таких заходів сприяє зміцненню їх патріотичного духу.

Для іноземних студентів нашого навчального закладу був проведений короткий історичний екскурс про витоки та сьогодення Збройних сил України.

Бєлєнька Т.П., заввідділом наукової бібліотеки