Культурно-виховний захід «Німецькомовні пісні як ефективний засіб підвищення мотивації вивчення німецької мови»

12 листопада у рамках тижня німецької мови на факультеті права та лінгвістики відбувся культурно-виховний захід «Німецькомовні пісні як ефективний засіб підвищення мотивації вивчення німецької мови». Студенти розповідали про свої музичні уподобання, співали популярні пісні німецькою мовою, демонстрували власні кліпи. Окрім того, студентка третього курсу Ірина Філіпова здійснила детальний аналіз лінвокультурологічного та історико-соціологічного аспектів відео і тексту нової пісні Rammstein „Deutschland“. Студенти продемонстрували не лише гарні знання німецької мови, а й глибокий інтерес до культури та історії Німеччини, свою обізнаність в сучасних напрямках музичного мистецтва.

Цвид-Гром О.П., завідувач кафедри іноземних мов, доцент

Носенко М.М., Рєзнік В.Г., викладачі німецької мови