Лекція-бесіда «Утвердження тоталітарного режиму в СРСР»

4 травня відбулася лекція-бесіда доцента кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Карпуся Д.О. на тему: «Утвердження тоталітарного режиму в СРСР» з студентами 1 курсу 2 групи СП магістри факультету ветеринарної медицини.

Лектор звернув увагу на механізм утвердження тоталітаризму в СРСР. Розглядалися злочини сталінського режиму проти українського народу. Була дана характеристика загалом тоталітарним режимам в 20 та 21 століттях.

Зважаючи на формат лекція-бесіда обмін думками відбувся під час лекції і продовжився дискусією на завершення. Студенти не байдуже поставились до теми лекції і сміливо висловлювали свої думки.

Заходи такого характеру сприяють формуванню в студентства почуття патріотизму. І це є важливим оскільки ми випускаємо не лише фахівця з вищою освітою а й громадянина своєї держави.