Лекція-дискусія доцента кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Карпуся Д.О. на тему: «Сталінська трансформація суспільства. Перехід до тоталітаризму» для студентів 1 курсу спеціальності «Філологія»

21 березня відбулася лекція-дискусія доцента кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Карпуся Д.О. зі студентами 1 курсу факультету права та лінгвістики, спеціальності «Філологія» на тему: «Сталінська трансформація суспільства. Перехід до тоталітаризму» для студентів.

Під час лекції було проаналізовано глибинні причини суспільних змін та принципи, на яких базувалося будівництво нової держави, була дана оцінка злочинам Сталіна і його оточенню.

Під час заняття лектором було висвітлено, яким чином вдалося встановити тоталітарний режим в СРСР, які наслідки для суспільства це мало.

Студенти сприйняли лекцію із цікавістю, ставили запитання, активно брали участь у обговоренні.

Подібні заходи мають велике виховне значення і мають на меті збереження історичної пам’яті нації та сприяють формуванню громадянського суспільства.