Лекція професора з університету Ендрюс, Рендала Юнкера

14 лютого в конференц-залі БНАУ відбулася бінарна лекція професора археології, директора Інституту археології з університету Ендрюс (штат Мічиган, США)  Рендала Юнкера (Randall W. Younker) для студентів 3-4 курсів факультету права та лінгвістики та агрономічного факультету.

Професор Юнкер, який майже 40 років свого життя присвятив вивченню археології,  розповів безліч цікавих фактів  про свою роботу, познайомив студентів зі своїми найцікавішими знахідками та розповів, наскільки важливими вони є для розуміння минулого та сьогодення.  Також присутні студенти і викладачі дізналися про труднощі розшифрування древніх записів, що є неможливим без знання стародавніх мов (таких як іврит, санскрит та інші).

Серед усього іншого, професор розповів про особливості навчального процесу в університеті, який він представляє.  По завершенню лекції студенти мали можливість поставити панові Юнкеру свої запитання, на які він із радістю відповів.  Лекція була надзвичайно цікавою і пізнавальною, як для філологів, так і для студентів агрономічного факультету.

Після лекції відбулися переговори професора Юнкера з деканом агробіотехнологічного факультету Хахулою В.С., деканом факультету права і лінгвістики Борщовецькою В.Д. та начальником відділу зовнішньоекономічної, інвестиційної діяльності та роботи з іноземними студентами Боньковським О.А. Сторони домовились про налагодження співпраці з факультетами сільського господарства, філології та бізнесу університету Ендрюс.