Let’s go to Rogov: новому навчитися і своє презентувати!

З 28 листопада по 2 грудня в м. Рогові (Польща) відбувся IV інтердисциплінарний, мультикультурний та інтернаціональний тренінг для аспірантів (4th PhD Students Training Interdisciplinary-Multicultural-International), який об’єднав 23 учасники з 15 університетів країн Балтійського регіону. Наш університет цього року представила аспірантка, асистент кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Руслана Бондаренко, яка була однією із 6-ти учасників з України.

Традиційно захід проводиться в рамках діяльності Балтійської університетської програми (Baltic University Programme) на базі Лодзького політехнічного університету. Протягом 5-ти днів на учасників чекала насичена програма, яка включала навчальні зустрічі, дискусії, воркшопи, тренінги, вирішення командних завдань та презентацію власних досліджень.

Основною метою таких зустрічей, як зазначають організатори, є сприяння більш якісному та глибшому дослідженню дисертаційних тем шляхом навчання аспірантів новим методам та підходам до наукової роботи.

По закінченні всі учасники отримали дипломи та фірмові значки Балтійської університетської програми.

Слід відзначити, що науково-педагогічні працівники економічного факультету досить активно відвідують заходи, які проходять в рамках Балтійської університетської програми. З початку цього навчального року вони були учасниками ще двох конференцій: Міжнародна докторантська конференція з нагоди святкування 25-ї річниці Балтійської університетської програми (23–26 жовтня 2016 р., м. Рогов, Польща) та Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку обліку, аналізу та фінансів в агропромисловому виробництві», присвячена 200-річчю Харківського НАУ ім. В. В. Докучаєва (9–10 листоп. 2016 р., м. Харків).

Бондаренко Руслана, асистент кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності