Лінгвокраїнознавчі методики навчання німецької мови: студентоцентричний підхід

Центр навчання іноземних мов і культур, що функціонує на факультеті права та лінгвістики реалізує на практиці новітні методики і техніки навчання іноземних мов. 12 квітня у рамках Тижня німецької мови Носенко М.М. організувала для студентів-філологів лінгвокраїнозначий квест «Im Suchen nach Ostereiern». Виконання цікавих логічних та мовних завдань принесло масу задоволення, а також нові знання про мовні та культурні реалії святкування Пасхи у німецькомовних країнах. Розгадування ребусів і кросвордів, дешифрування тексту, логічні загадки, орієнтування на карті і навіть виконання віденського вальсу – з усіма завданнями студенти справилися на «відмінно» і, знайшовши скарб, мали можливість посмакувати пасхальними смаколиками.

Цвид-Гром О.П., в.о. завкафедри іноземних мов

Носенко М.М., асистент кафедри іноземних мов