Майстер-клас для майбутніх юристів

31 жовтня студенти юридичної клініки «Право та практика», факультету права та лінгвістики, на чолі з куратором старшим викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін Малишко І.В., відвідали Білоцерківський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Під час зустрічі студенти переглянули майстер-клас з надання правової допомоги. Директор Центру БВПД Сірик О.С., розповіла про механізм надання юридичної допомоги, порядок внесення змін до цивільних актів, поділилася успішними справами Центру. Начальник відділу правової інформації та консультації Вдовика О.М., розповіла про найпоширеніші питання з якими звертаються учасники АТО та члени їх сімей.

На завершення зустрічі колектив юридичної  клініки «Право та практика»  був нагороджений Подякою за плідну співпрацю з Білоцерківським міським центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Керівник ЮК «Право та практика» ст. викладачкафедри цивільно-правових дисциплін Малишко І.В.