Міжнародна науково-практична конференція магістрантів «Актуальні проблеми ветеринарної медицини»

21 листопада на факультеті ветеринарної медицини відбулися секційні засідання міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми ветеринарної медицини». Для роботи конференції кафедри факультету підготували 129 доповідей за результатами експериментальних робіт. На конференції працювало 6 секцій: «Ветеринарно-санітарна експертиза та патологічна анатомія»; «Інвазійні хвороби тварин»; «Інфекційні хвороби тварин»; «Внутрішні хвороби тварин»; «Хірургічні хвороби»; «Актуальні проблеми репродуктології». Конференція пройшла вдало, організовано, відмічено високу активність виступаючих та зацікавленість присутніх щодо прослуханих доповідей. Відмічено актуальність представлених доповідей, об’єктивність проведених наукових досліджень та перспективність їх упровадження.

Тирсіна Ю.М., кординатор НТТМ ФВМ, доцент