ENG | УКР |

Міжнародна науково-практична конференція «Механізми захисту прав людини в умовах Євроінтеграції України»

 

15 квітня 2016 року на базі факультету права та лінгвістики Білоцерківського національного аграрного університету відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Механізми захисту прав людини в умовах Євроінтеграції України», ініціатором і координатором якої разом із Науково-дослідним інститутом сучасного публічного та приватного права БНАУ виступив Координаційний центр з надання правової допомоги при міністерстві юстиції України.

На заході були присутні керуючий справами виконавчого комітету міської ради Антонюк М.А., Начальник управління з питань оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та протидії корупції, Київської обласної державної адміністрації Кавуліч Б.І., Голова громадської ради при Київській ОДА Грінченко Р.М., Голова Незалежного об’єднання громадських організацій України «Промінь», член виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Тютюнник І.Ф., Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, Голова Київської обласної організації Союзу юристів України, Заслужений юрист України Матьора М.І. та ін.

Проректор з наукової та інноваційної діяльності, д-р вет. наук, професор Сахнюк В.В. подякував присутнім за участь у конференції та відзначив значну роль сучасної підготовки молодих правозахисників у вдосконаленні механізмів захисту прав людини в умовах Євроінтеграційних процесів, які на даний час відбуваються в Україні.

Під час конференції учасники обговорювали питання щодо ролі органів виконавчої влади у захисті прав людини, шляхи подолання корупції в Україні, що забезпечить більш ефективну дію визначених у законодавстві механізмів реалізації та захисту прав людини, які чітко визначені у діючому законодавстві. Також під час виступів учасників конференції було окреслено пропозиції щодо взаємодії молодих науковців та студентів із Київською державною адміністрацією для забезпечення ефективності практичної підготовки майбутніх правозахисників.

На конференції було відзначено необхідність нового наукового переосмислення міжнародних механізмів захисту прав людини та їх ефективного використання у вітчизняному законодавстві.

Досить актуальним у контексті Євроінтеграції України, була участь у конференції науковців у галузі «Філологія», оскільки правова підготовка майбутніх правників потребує інноваційних підходів з точки зору іншомовного лексичного аспекту в процесі професійного спілкування.