28 та 29 травня поточного року в університеті відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток сільського господарства: глобальні зміни та національні особливості досягнення».

Основною метою конференції було узагальнення зарубіжного досвіду та вітчизняної практики реалізації принципів сталого розвитку сільського господарства в умовах глобалізаційних змін та пошуку напрямів посилення ролі аграрної освіти та науки у їх імплементації.

В перший день конференції (28 травня) до заходу долучилась делегація з Університету штату Огайо (США) у складі провідного спеціаліста з управління виробничою діяльністю, директора школи оподаткування факультету продовольства, сільського господарства та навколишнього середовища Баррі Уорда та професора кафедри сільського господарства, навколишнього середовища та розвитку економіки факультету продовольства, сільського господарства та навколишнього середовища Стена Томсона.

Також з доповіддю на конференції виступили представники Словацького сільськогосподарського університету (м. Нітра) Джозеф Репішки, професор, завідуючий кафедрою статистики та оперативних досліджень факультету економіки та менеджменту та Патрік Ровни, заступник декана факультету економіки та менеджменту, доктор філософії.

Серед науковців України з доповідями виступили: в.о. директора ДУ «НМЦ «Агроосвіта» Іщенко Тетяна Дем’янівна, радник асоціації дорадчих служб України, канд. екон. наук Корінець Роман Ярославович, доцент кафедри фінансів Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат економічних наук Негода Юлія Володимирівна, проректор з наукової та інноваційної діяльності Білоцерківського НАУ, д-р екон. наук, професор Варченко Ольга Миронівна.

Також на конференції були присутні представники бізнесу, зокрема з доповіддю «Штучний інтелект як запорука успіху агробізнесу» виступив керівник проекту Organic Helper Приходько Олександр Васильович.

Зі своїми цікавими доповідями виступили представники Сумського національного аграрного університету, аспірант-іноземець Жанг Леі (Китай) та магістратрант Чень Янь (Китай).

29 травня – другий день конференції під назвою «Напрями розвитку сільського господарства умовах глобалізаційних змін» – з доповідями виступали викладачі Білоцерківського національного аграрного університету.