Міжнародна науково-практична конференція студентів «Актуальні проблеми ветеринарної медицини»

Вітчизняна наука з кожним роком стрімко набирає оберти свого розвитку, і наша молодь не стоїть осторонь цього процесу. Вона активно вивчає важливі професійні теоретичні та практичні питання. Найкращою нагодою висвітлення результатів досліджень є студентські наукові конференції.

18 квітня 2019 року на факультеті ветеринарної медицини відбулася Міжнародна НПК «Актуальні проблеми ветеринарної медицини», в якій узяли участь студенти Білоцерківського НАУ, технолого-економічного коледжу БНАУ та УО «Витебской Ордена «Знак Почёта» государственной академии ветеринарной медицины Республики Беларусь.

На секції «Паразитарні хвороби тварин» робота конференції була надзвичайно активною. Доповіді студентів були цікавими і супроводжувалися фото- та відео- матеріалами проведених досліджень. Велика кількість заданих питань доповідачам свідчила про актуальність та новизну представлених матеріалів.

Призові місця з подарунками за кращі виступи отримали Іваниця Ігор (науковий керівник Гончаренко В.П.), Стільник Оксана (н.к. Соловйова Л.М.), Гаврилюк Іванна (н.к. Бахур Т.І.), Тельнов В’ячеслав (н.к. Авраменко Н.В.), Крицька Ксенія (н.к. Козій Н.В. та Горбовська Валерія (н. к-ки Соловйова Л.М., Шаганенко В.С.). Також відмітили виступ студентки БЦ ТЕК Редьки Ксенії (н.к. спеціаліст І категорії Єрохіна О.М.) та найактивніших слухачів.

В обговоренні викладачі та студенти відмітили, що студентські конференції є дуже важливими та пізнавальними, оскільки надають цікаву наукову інформацію, навчають студентів виступати перед аудиторією, формувати наукове мислення і відстоювати власну думку.

Рубленко С.В., зав. кафедри паразитології та фармакології, професор,

Соловйова Л.М., доцент кафедри паразитології та фармакології