Міжнародна науково-практична конференція студентів «Наукові пошуки молоді у ХХІ столітті»

14 квітня у Білоцерківському НАУ відбулася щорічна загальноуніверситетська міжнародна науково-практична конференція студентів «Наукові пошуки молоді у ХХІ столітті».
До участі у заході було залучено талановиту молодь усіх спеціальностей, близько 300 студентів університету та інших вишів України та Білорусі.
У межах конференції були обговорені найактуальніші проблеми розвитку аграрної, економічної, юридичної та філологічної наук.

Роботу конференції розподілили на сім секцій:
  • Інноваційні технології в агрономії, землеустрої, електроенергетиці, лісовому та садово-парковому господарстві;
  • Актуальні проблеми ветеринарної медицини;
  • Інноваційні пріоритети у розвитку економіки та менеджменту;
  • Новітні технології виробництва та переробки продукції тваринництва, харчові технології;
  • Екологізація виробництва та охорона природи як основа збалансованого розвитку;
  • Ad linguas et culturas per cognitionem (до мов і культур через пізнання);
  • Актуальні питання законодавства.

На секційних засіданнях, які проводилися на усіх факультетах в режимі онлайн, розгорталися жваві дискусії й обговорення.
Кращі доповіді учасників були відзначені грамотами.
Представлені результати наукової діяльності молодих дослідників підтвердили високий потенціал студентських починань в науковому середовищі, його тісний зв’язок з виробництвом та високий інтерес молоді до пошуку інноваційних рішень, які вони можуть реалізувати у співпраці з науково-педагогічними працівниками, творчими колективами та науковими школами університету.