Міжнародна співпраця агробіотехнологічного факультету

 

На агробіотехнологічному факультеті з 23-27 жовтня в рамках міжнародної угоди про співпрацю з робочим візитом перебувала делегація Полоцького державного університету (Республіка Білорусь) у складі завідувача кафедри геодезії і ГІС Г.О. Шароглазової, завідувача кафедри архітектури В. Є. Овсейчика, доцента кафедри геодезії і ГІС І.П. Шевелєва.

Метою візиту було проходження стажування і розробки плану конкретних дій до міжнародного договору між кафедрами геодезії, картографії та землеустрою, управління земельними ресурсами та земельного кадастру Білоцерківського НАУ і кафедрою геодезії і ГІС Полоцького ДУ.

Обговорено конкретні дії з додаткової угоди про співпрацю з керівництвом університету та факультету щодо подальших заходів:

  • розробка спільного міжнародного проекту;
  • спільні наукові дослідження і публікації у наукових журналах обох університетів;
  • обмін науково-педагогічним складом й студентами та їх стажування;
  • проведення міжнародної відео конференції з питань ГІС у землеустрої;
  • розробка віртуальних навчальних модулів;
  • обмін методологією та розробка спільних навчальних планів та освітніх програм;
  • підготовка програм з подвійними дипломами;
  • взаємне користування навчально-методичними та науковими електронними ресурсами з доступом до електронної бібліотеки.

Під час зустрічі делегація ПДУ ознайомилася з агробіотехнологічним факультетом, зокрема із підготовкою фахівців та кафедр зі спеціальності «Геодезія та землеустрій». Для студентів третього та четвертого курсів агробіотехнологічного факультету були проведені відкриті лекції викладачами Полоцького ДУ.

26 жовтня відбулася зустріч представників Полоцького ДУ з керівником філіалу кафедри на виробництві ТОВ «ЕКСПЕРТЦЕНТР» В.В. Бакаєм. Було обговорено стан та ведення кадастрової системи на території України та Республіки Білорусь, а також виробничі напрями підготовки здобувачів вищої освіти.

За результатами проведеної роботи було підписано додаткову угоду про співпрацю між університетами та вручено сертифікати про проходження стажування у Білоцерківському НАУ на тему: «Глобалізація вищої освіти і проблеми інтернаціоналізації освітніх систем».

 

Завідувач кафедри геодезії, картографії та землеустрою Т.М. Недашківська