Міжнародна студентська науково-практична конференція «Сучасні проблеми ветеринарної медицини»

19 квітня на факультеті ветеринарної медицини відбулися секційні засідання міжнародної студентської науково-практичної конференції.

Для роботи конференції студенти факультету, під науковим керівництвом викладачів, підготували 136 доповідей за результатами експериментальних та реферативних робіт.

На конференції функціонувало 7 секцій: «Морфологія  та фізіологія тварин»; «Ветеринарно-санітарна експертиза та патологічна анатомія»; «Інвазійні та незаразні хвороби тварин»; «Інфекційні хвороби тварин»; «Внутрішні хвороби тварин»; «Хірургічні хвороби»; «Актуальні проблеми репродуктології».

З цікавими та змістовними доповідями виступили студенти БНАУ, УО Вітебскої державної академії ветеринарної медицини, технолого-економічного коледжу та Золотоніського технікуму ветеринарної медицини БНАУ.

Учасники конференції зазначили високий рівень організації та проведення студентської науково-практичної конференції. Відмічено, що всі доповіді були цікаві та актуальні, підкріплені практичними напрацюваннями.

За кращі доповіді (1, 2, 3 місце) студенти нагороджені грамотами, дипломами та навчально-методичною літературою.

Тирсіна Ю.М., координатор НТТМ ФВМ, доцент