Міжнародне стажування в рамках програми ЄС Erasmus + KA107

З 13 по 23 лютого професор кафедри землеробства, агрохімії та ґрунтознавства агробіотехнологічного факультету Л.М. Карпук реалізувала свою мобільність в рамках програми Erasmus+ КА107 (2017‒2019) у Ліонській національній ветеринарній школі VetAgro Sup ‒ Agronomy Campus (м. Клермон-Ферран, Франція).

Згідно укладеної угоди професор Карпук Л.М. впровадила свою викладацьку діяльність у вигляді читання лекцій французьким студентам в обсязі 10 годин. Окрім того, програма перебування у ВУЗі-партнері передбачала проведення порівняльного аналізу навчальних програм, встановлення наукових контактів, пошук спільних дослідницьких програм та тематик, ознайомлення з роботою та структурою агрономічного факультету організацією освітнього процесу тощо.

Як результат стажування з VetAgro Sup були погоджені питання щодо подальшої співпраці в рамках програми Erasmus+ КA107.

Карпук Л.М., професор кафедри землеробства, агрохімії та ґрунтознавства