Міжнародний україно-чеський проект в дії

16 листопада в Білоцерківському НАУ в рамках міжнародного проєкту «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України» у співпраці із Чеським університетом природничих наук (Прага), за підтримки чеської агенції розвитку кооперації розпочато серію семінарів спрямованих на формування мультидисциплінарних науково-дослідницьких колективів та підвищення якості наукових досліджень і публікацій їх результатів.

Лектором Хінеком Рубіком (PhD Hynek Roubík) було презентовано особливості та мотивацію інтердисциплінарного, трансдисциплінарного і мультидисциплінарного досліджень. Обговорено виклики та переваги цих досліджень, а також особливості формування мультидисциплінарної команди дослідників і вимоги щодо компетентностей лідера групи. У науковців нашого університету ця проблема викликала особливу зацікавленість, підтвердженням чого є участь у семінарі науковців економічного, біолого-технологічного, агробіотехнологічного, екологічного, факультету права та лінгвістики, факультету ветеринарної медицини.