Ми – креативна, творча і спортивна молодь БНАУ

Щороку восени в нашому університеті відбувається фестиваль молодих талантів «Дебют першокурсника», де здобувачі вищої освіти перших курсів демонструють свої таланти у художній самодіяльності.
8 листопада свою концертну програму під девізом «Ми – креативна, творча і спортивна молодь БНАУ» представив факультет ветеринарної медицини.
На сцені нашого університету студенти емоційно читали вірші Кобзаря – Т.Г. Шевченка, патріотичні – про рідну Україну.
Учасники огляду художній самодіяльності чуттєво й грайливо виконували українські пісні, віртуозно грали на флейті та гітарі.
Наші артисти професійно «запалювали» танцями та гімнастичними виступами.
Приємно вразив глядачів театрально-комічний виступ студентів у гумористичній сценці, приуроченій до Дня української писемності та мови.
Щиро порадував виступ студентки-першокурсниці зі своїм домашнім улюбленцем – чотириразовим чемпіоном шоу собак.
Справжньою родзинкою фестивалю стало спортивне дійство у стилі «Street workout».
Кожен виступ супроводжувала презентація про учасника концерту.
Завершилася концертна програма феєричним флешмобом, а потім – найщирішими побажаннями успіхів у навчанні, щасливого й цікавого студентського життя, творчої й спортивної наснаги, миру – як студентам-учасникам фестивалю, так і їхнім родинам, друзям, однокурсникам та гостям фестивалю «Дебют першокурсника».

Соловйова Л.М., організатор культмасової роботи на ФВМ, доцент