«Ми з тобою однієї крові»: студенти факультету ветеринарної медицини долучилися до донорства крові

Коли замислюєшся про таку благородну справу, як донорство крові, відразу згадуються слова Мауглі з однойменного мультфільму: «Ми з тобою однієї крові – ти і я!». Ця фраза стала символом єднання і братерства абсолютно різних сутностей. Так само і люди стають кровними братами і сестрами, поділившись своєю кров’ю з іншими.

За статистикою, кожен третій житель нашої планети потребує донорської крові. Травми, аварії, збройні конфлікти, надзвичайні події відбуваються постійно. Постраждалі в них люди часто мають потребу в переливанні крові. Донорська кров рятує життя і допомагає вилікуватися від важких хвороб, тому люди готові безоплатно стати донорами крові, роблять благородний крок не зважаючи на різні ситуації у житті.

За даними аналітичної групи Corestone Corp., кожні 2 секунди у світі одна людина потребує переливання крові. Всього 1 % населення може покривати базову потребу усієї країни у крові. Наприклад, під час автомобільної аварії для порятунку життів потрібно в середньому 4,5 л крові, тоді як за один раз людина здає 450 мл. За статистикою, 90 % людей, які можуть здати кров, не роблять цього, 80 % людей могли б здати, якби їх попросили, але самі ініціативу не проявляють.

Студенти 3 групи 2 М курсу факультету ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету із легкістю долучилися до цієї вдячної і благородної справи. Своєю кров’ю поділилися Панасюк Вадим, Чайковська Поліна, Герасимова Дар’я, Сілко Анастасія, Майстрова Яна, Меліа Лія, Заворотна Лілія, Рева Маргарита, Курінний Богдан.

Ми пропонуємо залучитися всім не байдужим до такого ж вчинку.

Герасимова Дар’я, студентка 3 групи 2 М курсу