Ми знову переможці! Участь студентів ФВМ у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

З 17 по 19 квітня, на базі Одеського державного аграрного університету, проведений ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з ветеринарної медицини з галузі знань 21 – Ветеринарна медицина у 2018–2019 навчальному році.

Факультет ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ представляли студентка магістратури 1-го року навчання Довбиш Вікторія Віталіївна (науковий керівник – доцент кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С. Загаєвського Букалова Наталія Володимирівна) та студентка 4(Б) курсу Ярова Карина Михайлівна (науковий керівник – доцент кафедри паразитології і фармакології Антіпов Анатолій Анатолійович).

Усього було заслухано 19 доповідей з 11-ти ВНЗ України. Студентські роботи оцінювали рецензенти, а доповіді – члени галузевої комісії, затвердженої МОН України у складі провідних фахівців наукових і вищих навчальних закладів фахового спрямування України.

За результатами конкурсу студентка магістратури 1-го року навчання Довбиш В.В. виборола 1 місце за спеціальністю 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза». Вона нагороджена дипломом 1 ступеня та сертифікатом учасника Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з галузі знань 21 – Ветеринарна медицина у 2018–2019 навчальному році, а Букалова Н.В. – грамотою за підготовку Довбиш В.В. до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».

Ярова К.М. нагороджена дипломом за кращу презентацію наукової доповіді за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина» та сертифікатом учасника Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з галузі знань 21 – Ветеринарна медицина  у 2018–2019 навчальному році.

Приємним бонусом для учасників конкурсу було відвідування Одеського оперного театру.

Щиро вітаємо учасників та переможницю конкурсу. Так тримати!

Богатко Л.М. – член галузевої комісії,
доцент кафедри терапії і клінічної діагностики імені В.І. Левченка