На ФВМ готуємо учнів Київської області до Всеукраїнської олімпіади з біології

Згідно з цивільно-правовим договором між Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів та Білоцерківським НАУ, проводити щорічно у березні тренувальні збори із переможцями ІІІ етапу олімпіад для підготовки до участі у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з біології серед школярів Київської області вже 9 років поспіль мені приємно і почесно.

Адже лекційний матеріал, у поєднанні з практичними заняттями та вивченням збудників захворювань у музеї і лабораторії кафедри паразитології та фармакології, учні 8–11 класів сприймають із неабиякою цікавістю та бажанням глибокого пізнання, оскільки займаються улюбленою справою. Тим паче, всі ці роки команда учнів нашої Київської області гідно виборює перемоги та кожен учасник займає призові місця на Всеукраїнській та навіть Всесвітній олімпіаді з біології.

Переможців Всеукраїнської олімпіади запрошують на навчання і відразу зараховують без конкурсу до провідних ВНЗ України, таких як Києво-Могилянська академія, університет імені Т.Г. Шевченка та інші, де вони відмінно навчаються, отримують пільгові стипендії, науковцями, лікарями. Ось і в минулому році переможниця Всеукраїнської олімпіади з біології серед учнів 11-х класів Аліна Кохан із Вишнівської школи І-ІІІ ступенів стала студенткою медичного університету, де за відмінне навчання отримує президентську стипендію.

Побажаємо подальших перемог нашій цьогорічній команді учнів Київської області, успіхів у майбутній професії, натхнення та міцного духу і тіла.

Соловйова Л.М., доцент кафедри паразитології та фармакології