На принципах добровільності та доступності тісно співпрацюємо з Малою академією наук України – учнівською молоддю закладів загальної середньої освіти

Щороку, на базі кафедри анатомії та гістології імені П.О. Ковальського, відбувається навчання учнів Малої академії наук України.

Формат занять дає змогу старшокласникам гармонійно поєднати науковий пошук із навчанням, знайти однодумців, поділитися з ними ідеями та міркуваннями, отже, створити команду інтелектуалів, які прагнуть пізнати більше, ніж у звичайній школі, розвивати свій науковий світогляд, долучатися до науково-дослідницької роботи.

Під час лекційного курсу учні вивчають загальні закономірності структурної організації клітин, тканин та органів. На практичних заняттях вони опановують методики та набувають навичок виготовлення гістологічних препаратів. У лабораторії мікроскопічного аналізу знайомляться з оптичними приладами для диференційно-діагностичного мікроскопування. Завжди з великою цікавістю учні відвідують Анатомічний музей кафедри, що налічує близько тисячі різних експонатів.

Зусилля колективу кафедри спрямовані на подальшу тісну співпрацю з Малою академією наук. Кафедра анатомії та гістології імені П.О Ковальського завжди чекає на бажаючих удосконалити та розширити загально-біологічний багаж знань!

Бевз О.С., Мельниченко А.П., доценти кафедри анатомії та гістології імені П.О. Ковальського

На фото: Доцент Мельниченко А.П. проводить практичні заняття з учнями МАН; учні МАН під час практичних занять; робота в лабораторії мікроскопічного аналізу; діагностика гістологічних препаратів на мікроскопі JENAVAL; активний гуртківець, студент 4 курсу ФВМ Втюрін Семен ділиться досвідом виготовлення гістологічних препаратів; диференціювання гістологічних зрізів у 1 % солянокислому спирті; асистент Коробкова В.М. проводить екскурсію в Анатомічному музеї кафедри.