На шляху співпраці з Нідерландсько-українським молочним центром

31 жовтня відбулося засідання робочої групи в межах співпраці між Білоцерківським НАУ та Нідерландсько-українським молочним центром. У роботі взяли участь директор Difco International BV Rene Kremers (Нідерланди), міжнародний експерт Peter Roelofs (Нідерланди), представник Difco International BV в Україні Анна Качурець, куратор міжнародного проекту від БНАУ професор Сахнюк В.В. та науково-педагогічні працівники факультету ветеринарної медицини, біолого-технологічного та агрономічного факультетів нашого університету.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо програми навчання менеджерів молочних ферм, визначені відповідальні за напрямками. Програма включає комплексну теоретичну та практичну підготовку працівників господарств-виробників молока з питань годівлі, контролю фізіологічного стану і обміну речовин у тварин, репродукції корів, здоров’я вимені та моніторингу показників якості молока.

Сахнюк В.В., професор, Хіцька О.А., доцент