Національна олімпіада юридичних клінік із консультування клієнтів 2016

10-12 березня 2016 року у Національному університеті «Острозька академія» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбулася Національна олімпіада юридичних клінік із консультування клієнтів 2016.

Мета змагань – покликана розвивати в студентів навики інтерв’ювання клієнта, планування та аналізу в процесі побудови відносин на рівні “юрист-клієнт” під час ведення прийому в юридичному офісі.

За своєю формою змагання імітували процес інтерв’ювання та консультування в юридичному офісі за участю двох практикуючих юристів та клієнта, роль якого виконував запрошений актор. Студенти повинні з’ясувати необхідну інформацію, дослідивши з клієнтом обставини справи, виявити справжні мотиви звернення та очікування клієнта, сутність проблеми та націлити клієнта на стратегію подальшої роботи над справою.

Юридичну клініку «Право та практика» Білоцерківського національного аграрного університету представили студенти 4 курсу факультету права та лінгвістики Кузьменко Богдан та Бушуєва Тетяна, які ввійшли в 10 кращих консультантів серед 80 юридичних клінік України.

Вітаємо наших студентів та бажаємо Вам нових звершень та неодмінних перемог надалі!

Заступник керівника юридичної клініки
ст. викладач Малишко Інна Володимирівна