Налагоджуємо співпрацю між навчальними закладами

Нещодавно кафедра історії, теорії держави і права та державного будівництва Білоцерківського національного аграрного університету уклала договір про співпрацю між кафедрою теорії та історії держави і права Східноєвропейський університет економіки і менеджменту м. Черкаси.

Для підписання договору на факультет права та лінгвістики завітав завідувач кафедри історії держави і права Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, доцент Лисенко Олександр Миколайович.

У дружній бесіді, на якій були присутні декан факультету права та лінгвістики доцент Борщовецька В.Д., завідувач кафедри історії, теорії держави і права та державного будівництва доцент Бровко Н.І., науково-педагогічні працівники кафедри було обговорено заходи, які направлені на здійснення діяльності з метою модернізації освітньої діяльності в контексті європейських вимог, створення умов для реалізації права на отримання вищої освіти, впровадження профільного навчання, поглибленого вивчення «Правознавства», забезпечення всебічного розвитку особистості.

Декан факультету права та лінгвістики доцент Борщовецька В.Д. зазначила про необхідність об’єднання та координації зусиль кафедр щодо створення ефективної освітньої системи, здатної надавати якісні освітні послуги, передбачені законодавством України. Обмін досвідом з організації та здійснення навчально-методичної та науково- дослідної роботи, запровадження у освітньо-виховному процесі інноваційних технологій навчання та виховання дасть змогу кафедрам та університетам рухатись далі до європейського простору.

Представники кафедр домовились про організацію проведення спільних семінарів, круглих столів, конференцій із актуальних проблем сучасного законодавства та інших заходів, здійснювати спільні наукові публікації, працювати над написанням навчальних підручників, посібників, монографій.

Завідувач кафедри історії, теорі держави і права та державного будівництва Бровко Н.І.