Наше майбутнє – в наших руках!

Цей добре відомий вислів наразі є актуальним для нашого університету, як ніколи.

26 січня на факультеті права та лінгвістики за ініціативи декана, Борщовецької В.Д., відбулися збори трудового колективу, де доц. Борщовецька ознайомила усіх присутніх з планом роботи співробітників на другий семестр навчального року.

Основну увагу на зустрічі було сконцентровано на детальному ознайомленні з «Порядком та критеріями надання закладу вищої освіти статусу  національного, підтвердження чи позбавлення цього статусу» (Постанова КМУ № 912 від 22.11.2017 р.).

Доцент кафедри публічно-правових дисциплін Сокиринська О.А., за  дорученням декана, детально вивчила «Порядок» та дала роз’яснення окремих пунктів Постанови.

У своєму виступі Оксана Анатоліївна поінформувала присутніх про нововведення, які очікують на співробітників університету у зв’язку з введенням в дію Постанови, роз’яснила особливості ведення моніторингової справи та звернула увагу НПП на жорсткі правила конкуренції у боротьбі за статус національного.

На завершення свого виступу доц. Сокиринська як досвічений юрист розтлумачила правила і особливості подання щорічного наукового звіту, який є частиною моніторингової справи університету. Вона наголосила, що цей звіт є підсумком роботи усіх структурних підрозділів університету, а тому кожен співробітник має долучитися до формування позитивного іміджу та високого рейтингу своєї альма-матер і цим самим забезпечити своє працевлаштування.

Лобачова С.В., заступник декана ф-ту права та лінгвістики