Насичений тиждень Юридичної клініки «Право і практика»

Весь тиждень клініцисти отримували нові знання, опановували нові навички, вдосконалювали свої вміння.

Практичний тренінг з діловодства, підготовка правопросвітніх заходів для шкіл нашого міста.

26 березня студенти-клініцисти взяли участь у семінар на тему: «Виборчі права та виборчі процедури до, під час та після голосування на виборах», організований Головним Управління юстиції в Київській області, де студенти не лише вдосконалили свої знання із особливостей проведення виборів в Україні, а також мали можливість порівняти процедури проведення виборів в Україні, Сполучених Штатах Америки та Литві.

27 березня керівник Білоцерківського місцевого центру Оксана Сергіївна Сірик провела семінар для студентів ЮК «Право і практика» на тему: «Права учасників бойових дій АТО відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та їх захист у разі порушення». Після Семінару клініцисти мали можливість позмагатися в правовій грі «Важниця».