Наукова бібліотека Білоцерківського НАУ запрошує на навчання до найкращого аграрного вузу!

Запрошуємо усіх випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів, інститутів та університетів до вступу на навчання за освітніми ступенями «бакалавр» та «магістр» до провідного в аграрній галузі вищого навчального закладу – Білоцерківського національного аграрного університету!

Ставши студентом Білоцерківського НАУ у вас з`явиться можливість користуватися ресурсами і послугами наукової бібліотеки університету.

Бібліотечний фонд об`ємний і багатогалузевий, що постійно поповнюється новою літературою, чималою кількістю свіжих журналів і газет за кошти університету.

Великий вклад по поповненню фонду вносять благодійні організації, зарубіжні бібліотеки, з університетами яких співпрацює БНАУ, автори книг, студенти і випускники університету.

То ж всі студенти денної та заочної форми навчання в повному обсязі забезпечені необхідною літературою на різних мовах для навчання та науково-дослідної роботи.

В хвилини дозвілля є можливість почитати художню літературу, фонд якої складається із класики, книг попередніх років видання та сучасних новинок.

Зміст літератури студенти використовують у різноманітних заходах та на театральній сцені.

На абонементах навчальної літератури студенти безкоштовно отримують в користування повні комплекти підручників та навчально-методичних посібників.

В комфортних і просторих читальних залах та абонементах наукової літератури, які облаштовані комп`ютерами з доступом до Інтернету через Wi-Fi, студенти читають книги, пишуть реферати та науково-пошукові роботи, знайомляться з виданнями, які є в бібліотеці, беруть участь у освітньо-пізнавальних заходах, зустрічаються з цікавими людьми.

У нас цікаво, пізнавально, весело!!! Всі бібліотекарі фахівці своєї справи і завжди радо зустрічають кожного студента в стінах бібліотеки, готові допомогти знайти необхідну книгу і інформацію.

Ставайте студентами нашого прекрасного університету! В ньому працює чудовий, висококваліфікований, потужний колектив викладачів, які є авторами сотні книг, підручників, методичної літератури, статей, які визнані не тільки в Україні, а й за її межами і допомагають студентам в навчальному процесі та отримувати якісну освіту.

Бібліотека постійно організовує та проводить для своїх читачів та гостей виставки, перегляди такої літератури.

Долучайтеся до лав студенства і користувачів наукової бібліотеки Білоцерківського національного аграрного університету! Не втратьте свій шанс здобути якісну освіту і престижну професію, яка допоможе знайти вам своє місце в житті.