Наукова діяльність | Кафедри славістичної філології, педагогіки та методики викладання

Міжнародна діяльність: працівники кафедри беруть активну участь в міжнародних конференціях (Польща, Австрія,

Словенія, Словацька Республіка, Республіка Білорусь, Республіка Азербайджан), в

міжнародних проектах (Словацька Республіка) та проходять стажування за кордоном

(Польща, Болгарія, Латвія).

Зв'язок з виробництвом: НПП кафедри проводять атестацію держслужбовців щодо володіння українською мовою та

надають консультативну допомогу структурним підрозділам університету. Співробітники

кафедри пройшли стажування в умовах виробництва протягом 2016 -2017 н. р. за темою:

«Вимоги до оформлення ділових паперів. Нові стандарти»

Наукові гуртки:  на кафедрі діють наукові студентські гуртки:

гурток української мови, літератури та психології «Філопс»,

гурток англійської мови «Terrestrial and Aquatic Ecology».

Гуртківці є організаторами та учасниками наукових студентських конференцій, круглих столів,

семінарів та виховних заходів до Дня української писемності та Шевченківських днів, а також стають

учасниками Всеукраїнських предметних олімпіад.

НОВИНИ КАФЕДРИ

На факультеті права та лінгвістики 9 листопада відбувся урочистий захід, присвячений Дню української мови та писемності.

Окрім написання студентами та викладачами Всеукраїнського диктанту, до свята долучилися й студенти 2- го курсу за напрямом «Філологія». Зазирнути до історії витоків рідної мови, а також її вшанування допомогли Полєщук Дар’я та Шульга Лідія, підготувавши презентацію, про життя та діяльність Нестора Літописця. Кращі зразки українського слова прозвучали у виконанні студентки Дорошенко Наталії.

Окрім відомих постатей письменників, що мали безпосередній  вплив на розвиток української мови, аудиторія мала змогу ознайомитися з життєвим та творчим шляхом письменників своєї місцевості. Зокрема, Сергєєва Віталіна зацікавила присутніх особистістю білоцерківської поетеси Анни Фадєєвої.

Власною творчістю слухачів захопила Пампуха Алла, презентувавши вірш «Видіння».

До заходу долучилася завідувач головного відділу ФПЛ Наукової бібліотеки БНАУ Манішевська Т.І., яка підготувала віртуальну виставку - огляд до Дня української писемності та мови: «Яке прекрасне, рідне слово!». Була представлена література, з фонду бібліотеки факультету, а саме: словники, підручники по діловому мовленню в різних галузях, граматиці та фразеології сучасної української мови, наукові фахові періодичні видання.

Кафедра славістичної філології, педагогіки та методики викладання висловлює щиру подяку учасникам заходу та бажає творчих успіхів у збереженні рідного слова!