Наукова діяльність | Кафедри славістичної філології, педагогіки та методики викладання

Міжнародна діяльність: працівники кафедри беруть активну участь в міжнародних конференціях (Польща, Австрія, Словенія, Словацька Республіка, Республіка Білорусь, Республіка Азербайджан), в  міжнародних проектах (Словацька Республіка) та проходять стажування за кордоном (Польща, Болгарія, Латвія).

Зв'язок з виробництвом: НПП кафедри проводять атестацію держслужбовців щодо володіння українською мовою та надають консультативну допомогу структурним підрозділам університету. Співробітники  кафедри пройшли стажування в умовах виробництва протягом 2016-2017 н.р. за темою: «Вимоги до оформлення ділових паперів. Нові стандарти»

На кафедрі діють наукові студентські гуртки:

• української мови, літератури та психології «Філопс».
  • англійської мови «Terrestrial and Aquatic Ecology».

Гуртківці є організаторами та учасниками наукових студентських конференцій, круглих столів, семінарів та виховних заходів до Дня української писемності та Шевченківських днів, а також стають учасниками Всеукраїнських предметних олімпіад.

Всеукраїнська науково-практична конференція

«Актуальні проблеми викладання української мови як іноземної»

19 квітня 2019 року

Міжнародна науково-практична конференція