Науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасного публічного і приватного права в умовах євроінтеграційних процесів в Україні»

23 листопада, в рамках щорічної загальноуніверситетської державної наукової конференції,  на факультеті права та лінгвістики, за напрямом «Право», працювала секція ««Актуальні проблеми сучасного публічного і приватного права в умовах євроінтеграційних процесів в Україні»».

Викладачі-правники презентували свої доповіді з подальшим обговоренням. Висвітлювались нагальні питання що турбують українську спільноту в умовах євроінтеграції, так як всі чудово розуміють, що євроінтеграційні прагнення та ідеї України стали невід’ємними та невідворотніми реаліями сьогодення.

На секційному засідання обговорювались проблеми та перспективи аграрної освіти; транскордонного співробітництва в умовах децентралізації влади в Україні; питання юридичної відповідальності в сфері екологічного права; особливості здійснення біржової торгівлі на міжнародному ринку; особливості правового забезпечення інноваційного розвитку АПК та багато інших тем контексті євроінтеграційних процесів. Конференція була чудовою нагодою обмінятись думками, досвідом, своїми науковими напрацюваннями з колегами щодо європейських орієнтирів які, особливо останні роки, були прак­тично втілені у низці рішень та дій як з боку  української держави, так і офіційних органів Євросоюзу.

Мельник О.Г., канд. юрид. наук, старший викладач