Науково-практична конференція «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку»

23 березня 2017 року доценти Масальський В.П., Олешко О.Г., Левандовська С.М. та студенти 3 курсу спеціальності «Лісове і садово-паркове господарство» Бирковський А. та Ярошенко В. стали учасниками науково-практичної конференції «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку», що проходила у Малинському лісотехнічному коледжі.

Науковці – представники вищих навчальних закладів ІІ-ІV рівня акредитації та студенти профільних спеціальностей обговорювали актуальні питання та проблеми, що стосуються лісового господарства, озеленення, освіти і науки у цих галузях. Студентам і викладачам нашого навчального закладу цікаво було поспілкуватися з фахівцями, почути їх різноманітні точки зору, методи, які вони використовують. Агробіотехнологічний факультет висловлює щиру подяку оргкомітету Малинського лісотехнічного коледжу за високий рівень підготовки та організації науково-практичної конференції.