Навчальна екскурсія до Національного парку "Межигір'я"

21 вересня студенти І, ІІІ і ІV курсів спеціальності 206 "Садово-паркове господарство" в рамках навчальної практики з садово-паркового будівництва, та практичних занять з квітникарства і історії садово-паркового мистецтва під керівництвом доцентів Іщук Л.П., Роговського С.В., Олешко О.Г та асистента Кравчук А.В. відвідали Національний парк "Межигір'я".

В рамках екскурсії студенти ознайомилися з цікавимиі фактами з давньої та сучасної історії паркового комплексу, садово-парковими ландшафтами, широким асортиментом декоративних рослин і сучасними прийомами ландшафтного облаштування.

Студенти мали можливість побачити на реальному об’єкті різні типи водних споруд, дренажних систем і систем водовідведення, засвоїти особливості їх експлуатації. Також ознайомилися із застосуванням малих архітектурних форм у парку.