Навчальна практика. Ознайомлення з новими технологіями на ПАТ «Білоцерківський консервний завод»

22 квітня студенти 3 групи 4(Б) курсу факультету ветеринарної медицини відвідали ПАТ «Білоцерківський консервний завод». Заступник голови правління Стовбецький О.К. провів екскурсію територією заводу, під час якої студенти побачили як виробляється продукція, прослідкували усі етапи її отримання. Ознайомилися з виробничою лабораторією якості даного заводу, що контролює якість і відповідність продукції за всіма нормативними показниками, проводить оцінку гігієнічного стану робочих місць та особистої гігієни працівників.

Екскурсія принесла студентам багато нової і дуже пізнавальної інформації про виготовлення та контроль якості рослинних консервів. Приємно вразив персонал, який із задоволенням відповідав на всі питання.

Голяк Ірина, студентка 3 групи 4(Б) курсу ФВМ