Навчальна практика – ще один крок до знань

12 березня для студентів 5 групи ІІІ СП(б) курсу ФВМ, було проведено навчальну практику в державній лабораторії ветсанекспертизи (ДЛВСЕ) відділення № 3 агропромислового ринку «Комфорт» (м. Біла Церква). Навчальну практику проводила головний лікар відділення Тетяна Іванівна. Студентів ознайомили з особливостями ветеринарно-санітарної експертизи молока, молокопродуктів, м’яса, продуктів рослинного походження. Під час навчальної практики дізналися, що ДЛВСЕ агропромислових ринків Білої Церкви працюють на підставі регламентів ЄС (системи НАССР). Було проведено органолептичну оцінку молока, молокопродуктів, визначали такі показники сирого молока як жирність, температура, густина, вміст білка, води, сухих речовин, трихінелоскопічні дослідження м’яса. Також ознайомилися з роботою таких приладів як радіометр РУГ-91, аналізатор іонів АІ 123, Master Eco, трихінелоскоп «ПТ-80».

Проценко Тетяна, студентка 5 групи ІІІ СП(б) курсу ФВМ