Навчальна практика з агротехніки зеленого будівництва для студентів спеціальності "Садово-паркове господарство" в Національному парку "Межигір'я"

9 квітня студенти Білоцерківського НАУ спеціальності 206 "Садово-паркове господарство" в рамках навчальних практик з агротехніки зеленого будівництва та інвентаризації СПО під керівництвом доцента Іщук Л.П. та асистента Струтинської Ю.В. відвідали парк "Межигір'я". В рамках екскурсії студенти познайомилися із садово-парковими композиціями парку, поєднанням у ландшафті каменю, дерева та води, асортиментом декоративних рослин, зокрема, екзотів, з полями для гольфу, гідротехнічною системою парку, агротехнічними прийомами догляду за рослинами з допомогою сучасних технологій. Студенти відвідали підсобне господарство парку, де представлені птахи та копитні тварини. Впродовж п'ятигодинної екскурсії студенти відчули неймовірну енергетику парку і проаналізували історію Межигірського монастиря та інших духовних святинь парку, зокрема, козацького періоду розвитку території та наслідками господарювання у парку в радянський період. Учасники екскурсії щиро вдячні екскурсоводу Геннадію Межигірському за цікаву і змістовну розповідь про історію та духовні святині парку, за декламування віршів Т. Шевченка, який двічі побував у Межигір'ї. Завершилася екскурсія на крутому пагорбі з мальовничим виглядом на Дніпро на висоті 160 м від рівня річки.