Навчальна практика з курсу «Ветеринарна фармакологія»

Навчальна практика з курсу «Ветеринарна фармакологія» у бакалаврів та спеціалістів ФВМ проводиться згідно з програмою, розробленою за методичними вказівками до її виконання.

Зміст навчальної практики з «Ветеринарної фармакології» визначається програмою відповідної навчальної дисципліни для підготовки фахівців із спеціальності 7.130.501 «Ветеринарна медицина» в аграрних вищих навчальних закладах ІІІ-ІУ рівнів акредитації та робочим навчальним планом. Останній складається відповідно до розробленого Міністерством освіти та науки України «Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України» і включає:

• ознайомлення з роботою типової ветеринарної аптеки;
  • визначення антибіотикочутливості мікрофлори та розроблення схем раціонального використання антибіотиків з лікувальною метою;
  • виготовлення різних лікарських форм;
  • органолептичне визначення лікарських речовин та правила їх зберігання;
  • розгляд питань щодо термінів каренції за використання антибіотиків під час лікування продуктивних тварин.

Студенти в умовах лабораторії мікробіології та фармакології засвоїли навики проведення досліджень з визначення чутливості мікрофлори до антибіотиків та відпрацювали методики виготовлення твердих сипучих лікарських форм.

Доценти Авраменко Н.В., Рубленко І.О.,

асистенти, к.в.н. Підборська Р.В., Шаганенко В.С.