Навчальна практика з квітникарства для студентів 3 курсу спеціальності «Садово-паркове господарство»

22 травня студенти 3 курсу спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» Білоцерківського НАУ в рамках навчальної практики з квітникарства під керівництвом доцента кафедри садово-паркового господарства Л.П. Іщук відвідали с. Ковалівка Васильківського району на Київщині. Під час екскурсії студенти ознайомилися з інфраструктурою та планувальними ландшафтно-архітектурними прийомами озеленення центральної садиби села Ковалівка, використанням засобів геопластики, малих архітектурних форм, гармонійним поєднанням каменів, підпірних стінок  і водного дзеркала місцевих водойм. Особливу увагу студенти звернули на організацію сучасної системи крапельного поливу і використання підсвітки на об’єктах озеленення. Також було проаналізовано асортимент квітникових рослин, дерев та кущів. Під час відвідання монастиря Святої Анастасії студенти познайомилися з ландшафтною структурою і елементами монастирського саду.