Навчальна практика з квітникарства в садовому центрі «Едем-флора»

23 травня студенти 3 курсу Білоцерківського національного аграрного університету спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» в рамках навчальної практики з квітникарства під керівництвом доцента кафедри садово-паркового господарства Л.П. Іщук відвідали садовий центр «Едем-Флора». Вході екскурсії вони познайомилися з технологією вирощування розсади однорічних квітникових культур та квітучих горщечкових культур – петуній, чорнобривців, вічноквітучої бегонії, газанії, вербени, колеусів, геліотропу, зональної і плющелистої пеларгонії, портулаку, цинерарії тощо. Привернули увагу юних дизайнерів як традиційні сорти так і новинки, які широко популяризують власники садового центру. Студенти також познайомилися з системою вентиляції і опалення теплиці у зимовий період, автоматичною системою зрошення.

На відкритий площадці ми мали змогу побачити численні сорти гортензій, магнолій, штамбових кизильників, сакуру, японські клени та велике різноманіття карликових сосон, ялин, ялиць і ялівців, які нині дуже популярні у дизайні кам’янистих садів та мінісадів.

Найбільшим різноманіття і дуже широкою кольоровою гамою вразила студентів квітуча колекція рододендронів. Це справжній квітучий рай.

Викладачі і студенти Білоцерківського НАУ висловлюють подяку власниці садового центру Доміловській Олені В’ячеславівні за творчу співпрацю з кафедрою садово-паркового господарства і гостинний прийом під час навчальної практики.