Навчальні збори за програмою підготовки офіцерів запасу

Відповідно до наказу командувача Сухопутних військ Збройних Сил України від 08.04.2021 року №261 “Про організацію проведення у 2021 році навчальних зборів з громадянами України, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу” зі студентами Білоцерківського національного аграрного університету, які закінчують у цьому році навчання на кафедрі військової підготовки, з 25 червня до 24 липня проводяться навчальні збори.

Збори проходять на полігоні 72 окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців та у 169 навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України.

Протягом місяця понад п’ятдесят студентів, які навчаються на кафедрі військової підготовки, мають змогу закріпити на практиці та вдосконалити в польових умовах знання, здобуті протягом двох років.

Після успішного завершення навчального збору та підсумкової атестації студенти присягнуть на вірність українському народу й отримають первинне офіцерське звання «молодший лейтенант запасу».