Навчально-методичне забезпечення | Кафедри іхтіології та зоології

курс лекцій
Гриневич Н.Є.
2
Методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних зоологів
методичні рекомендації
Соловйова І.В.
3
Тестові завдання для державного іспиту здобувачів вищої освіти ОР “бакалавр” за спеціальністю 207–Водні біоресурси та аквакультура
Мельниченко О.М.
Олешко О.А.
4
Відтворення гідробіонтів: Методичні вказівки для студентів спеціальності «Водні біоресурси» за кредитно-модульної організації навчального процесу
5
Загальна іхтіологія: Методичні вказівки до виконання практичних занять для студентів денної та заочної форми навчання
6
Біологія об’єктів декоративної аквакультури: Методичні вказівки до виконання практичних занять для студентів спеціальності «Водні біоресурси» за кредитно-модульною системою організації навчального процесу.
7
Екологічний менеджмент і аудит підприємств аграрного сектору: навчальний посібник для студентів екологічного факультету за кредитно-трансферною накопичувальною системою організації освітнього процесу
Біла Церква, 2018
8